Kuchnie na wymiar Bydgoszcz

Meble

z klasą

na wymiar

Wykonujemy meble kuchenne na zamówienie.

Jakie fronty stosujemy?

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Kuchnia to serce domu, dlatego postanowiliśmy uznać ją za naszą podstawową gałąź naszej działalności. Wykonujemy kuchnie na wymiar zarówno klasyczne jak i rustykalne, ale nasza specjalizacja to kuchnie nowoczesne. W kuchni musimy pomieścić masę sprzętów, naczyń, sztućców i produktów spożywczych. Nowoczesne sposoby przechowywania pozwalają nam zrobić to bardziej funkcjonalnie i efektownie. Fronty szafek wykonywane są przede wszystkim z laminowanych płyt, szkła, płyt MDF. Coraz częściej stosujemy także naturalne materiały – (drewno, fornir). Uzupełnia je metal oraz szkło, które dodaje meblom lekkości. Uchwyty są najczęściej wpuszczane lub frezowane, a blaty - z imitujących kamień tworzyw mineralnych. Ściany nad ciągiem mebli wykańczane płytą z metalu, szkła lub tworzywa.

Meble na wymiar wykonujemy najczęściej w miejscowości Bydgoszcz. Jeśli jest potrzeba pracujemy w całym województwie Kujawsko-Pomorskim.

z frontami MDF z powłoką lakierowaną (połysk, półmat i mat)

 

z frontami drewnianymi i w naturalnej okleinie  forniru

 

z frontami z płyty laminowanej

 

z frontami z powłoką akrylową

 

z frontami z ramek aluminiowych z wypełnieniem szklanym w bogatej ofercie(ornament, lacobel, szkło laminowane z wzorami)

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze mną! 

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu